Celková detoxikácia tela | Celková očista organizmu
Späť na hlavnú stránku
alet - atsičo - ánxelpmok ) e s n a e l c - y d o b - l a t o t (

Celková detoxikácia tela

Celková detoxikácia tela prispieva k udržaniu nášho zdravia.

Naše zdravie vo veľkej miere závisí od pomeru prijatých a vylúčených toxínov, pretože náš organizmus dokáže správne fungovať len vtedy, ak je ich pomer rovnaký. Pokiaľ sa do nášho organizmus dostáva viac toxínov, ako toxínov, ktoré sa vylúčili, vznikajúci nadbytok sa začne v organizme hromadiť a vyvoláva rôzne ťažkosti, časom môže viesť dokonca k vzniku rôznych chorôb. Práve preto konáme správne, ak uskutočňujeme celkovú detoxikáciu tela, ktorej cieľom je celková detoxikácia organizmu aspoň dvakrát do roka, resp. ak ju na základe určitých príznakov uskutočníme bezodkladne, ihneď po tom, ako sa objavia.

Príznaky nahromadenia toxických látok:

 • Bolesti hlavy
 • Pocit celkového psychického a fyzického nepohodlia
 • Bolesti žalúdka
 • Poruchy spánku
 • Únava
 • Sexuálne poruchy
 • Kožné problémy, príznaky alergie
 • Problémy s koncentráciou
 • Depresia
 • Problémy s váhou (neubúdajúca váha ani napriek redukčnej diéte)
 • Podráždenosť
 • Pretrvávajúce zažívacie problémy
 • Poruchy vyprázdňovania (v prvom rade zápcha)
 • Lámavosť vlasov a nechtov
 • Zápaly kĺbov (ranné stuhnutie svalov)

Vykonanie celkovej detoxikácie tela sa v záujme zabezpečenia celkovej detoxikácie organizmu odporúča bez ohľadu na náš aktuálny fyzický a psychický stav.

 • Na jar preto, aby sme sa zbavili toxínov a tukov, ktoré sa nahromadili v našom tele vďaka zimným, kalorickým jedlám
 • Na jeseň preto, aby sme boli vďaka posilnenému imunitnému systému odolnejší voči sezónnym ochoreniam
 • Pred tým ako začneme redukčnú diétu preto, aby sme aj takýmto spôsobom podporili jej účinnosť.

Hoci je náš organizmus teoreticky schopný zbaviť sa toxických látok aj samostatne, pri ich nadbytku, resp. ak sa v dôsledku nesprávneho stravovania opätovne produkujú, si s nimi už nedokáže organizmus poradiť sám. Preto sú potrebné potravinové doplnky, resp. detoxikačné prostriedky obsahujúce prírodné zložky, ktoré na  jednej strane posilnia samočistiacu schopnosť nášho organizmu a na druhej strane vďaka svojim účinným látkam odstránia toxíny, resp. škodlivé mikroorganizmy.

Celková detoxikácia tela a črevný systém

Ak sa hovorí o detoxikácii, každého hneď napadne aj očista črevného systému. Prirodzeným riešením je Program na očistu čreva Clean Inside®, vyvinutý na základe najnovších vedeckých výsledkov, nakoľko prostredníctvom bylinného zloženia podporuje zdravý a pravidelný pohyb hrubého čreva a zabezpečuje kompletnú očistu čriev. Clean Inside® kúra sa skladá z troch produktov.

Týmito produktmi sú:

 • Vláknina Clean Inside®, ktorá obsahuje vlákniny, ktoré čistia črevá, neskôr pôsobia preventívne a zabraňujú tvorbe škodlivých usadenín resp. udržiavajú správnu rovnováhu črevnej flóry.
 • Antiparazitné kapsule Parasic®, ktoré odstránia parazity z celého organizmu a detoxikujú pečeň.
 • Čaj Slim Tea®, ktorý sa aplikuje na konci kúry, má detoxikačné účinky, podporuje činnosť čriev a poskytuje pomoc pri vylučovaní uvoľnených usadenín z organizmu.

Pri výbere produktu na čistenie čriev si dávajme pozor na jeho kvalitu, kúra Clean Inside® sa skladá z troch produktov práve preto, aby mohli jeho bylinné zložky vyvíjať svoje účinky čo najúčinnejšie.

Detox kúra Clean Inside® >>

OČISTA ČREVA EŠTE NIE JE VŠETKO

Ak si ste programom Clean Inside® úspešne prečistili črevá od nahromadených usadenín a mikroorganizmov, zároveň ste sa zbavili parazitov, myslite aj na detoxikáciu ostatných orgánov, ktoré sa zúčastňujú metabolických procesov. Očistu pečene, obličiek či krvi samozrejme nemusíme uskutočňovať len v nadväznosti na očistu črevného systému, kúry na ich očistu je vhodné uskutočniť aj samostatne. Našťastie ani tu nezostávame bez pomoci, pretože našu kúru účinne podporuje aj detoxikačný program ToXiClean®, ktorý sa skladá z troch produktov podporujúcich celkovú detoxikáciu tela, a ktoré sú z hľadiska detoxikácie nevyhnutné.

ToXiClean® oslobodí pečeň od škodlivých látok, okrem iného od usadenín ťažkých kovov, prispeje k prečisteniu buniek krvi a obličiek, preto je ho možné aplikovať úspešne aj samostatne. Jeho doplnkom je Detox Vital®, ktorý posilňuje imunitný systém, resp. pri celkovej detoxikácii organizmu sa postará o doplnenie minerálnych látok, stopových prvkov, vitamínov, enzýmov a antioxidantov do organizmu. Na záver kúry sa o udržanie perfektnej rovnováhy črevnej flóry postará špeciálnou dávkou probiotík Swiss Probiotix®. V porovnaní s ostatnými produktmi obsahuje 10 prospešných druhov baktérií, ktoré sa nachádzajú v ľudskom organizme najčastejšie. Takýmto spôsobom zabezpečuje dosiahnutie rovnovážneho stavu črevnej flóry až u 99% užívateľov.

Ďalej na detoxikačný program ToXiClean® >>

MÔŽE NASLEDOVAŤ ODKYSLENIE ORGANIZMU

Green Symbol®, kúra na odkyslenie organizmu sa skladá z 2+1 produktov: podporuje komplexnú alkalizáciu organizmu, je dostupný vo forme prášku s názvom Green Symbol® resp. vo forme tabliet s názvom Green Icon®, ktoré čistia krv, pečeň, žlč, obličky, ale aj pľúca. Obsahuje jedinečnú zmes rias a bio zelených rastlín, ktoré disponujú výnimočne vysokým obsahom chlorofylu. Tým obohacujú krv kyslíkom a následne sa prostredníctvom zvýšeného prísunu kyslíka zrýchlia očistné a detoxikačné procesy organizmu, kým prostredníctvom svojho vysokého obsahu antioxidantov prispieva k zachytávaniu voľných radikálov, resp. reguluje hladinu cukru krvi a hladinu cholesterolu. A čo je ešte aspoň také dôležité spomenúť o týchto produktoch je, že keďže obsahujú mimoriadne vysoké množstvá pšeničných a jačmenných klíčkov, resp. užitočných rias spirulina a chlorella, výborne alkalizujú organizmus. Druhým produktom tejto kúry je nápoj Aloe Verum Classicum®, ktorý disponuje podobnými účinkami a je vyrobený z rastlín aloe vera pochádzajúcich výhradne z bioprodukcie bez pridania akýchkoľvek prídavných látok. Tento nápoj očistí obličky, žlč, pečeň, žalúdok, črevá, močový mechúr a krv od toxínov, pričom prirodzeným spôsobom posilní prirodzené detoxikačné procesy organizmu, resp. účinne alkalizuje tráviaci systém. O rastline aloe vera je tiež známe, že má protizápalové účinky a zabíja škodlivé baktérie nachádzajúce sa v organizme.

+1: nezabudnime ani na lymfatický systém

Lymfatický systém zohráva dôležitú úlohu pri procesoch obranyschopnosti organizmu, pretože prostredníctvom lymfatickej tekutiny uskutočňuje vylučovanie škodlivých látok. Ak dôjde k poruche toku lymfatickej tekutiny, dochádza k spomalenému vyprázdňovaniu toxických látok, t.j. škodlivé látky sa nahromadia a vytvoria v lymfatickom systéme chorobné usadeniny. Ako súčasť alkalizačnej kúry Green Symbol® preto dostáva dôležitú úlohu LymphAktiv®, pretože v takomto prípade je riešením prečistenie lymfatického systému, ktoré je možné významne urýchliť prostredníctvom produktu LymphAktiv®, ktorý je vyrobený výhradne z prírodných zložiek, proteolytických enzýmov, betaglukánu, jablčníka lekárskeho, zinku a medi. LymphAktiv® prečistí lymfatické cievy a lymfatické uzliny, zrýchli lymfatický obeh, odvedie toxíny nahromadené v lymfatickom systéme a obnoví zdravie lymfatického systému. Urýchľuje vstrebávanie opuchov a je účinný aj v boji proti celulitíde.

Ďalej na objednávku balíka www.supergreens.sk >>

HU IT SK PL CZ DE FR
https://www.teljes-test-tisztitasa.hu, https://www.pulizia-totale-corpo.com, https://www.celkova-detoxikacia-tela.sk, https://www.calkowite-oczyszczanie-ciala.com, https://www.celkova-detoxikace-tela.cz, https://www.umfassende-reinigung-des-ganzen-korpers.com, https://www.nettoyage-complet-corps.com